وب سایت آموزشی آرتور

صفحه اصلی نقشه راه

چارت آموزشی آرتور

آموزش جامع و پروژه محور HTML اولین و مهم ترین قدم برای تبدیل شدن به یک طراح وب هست. شما بدون یادگری html قادر نیستید که قالب صفحات وب یا همان فرانت اند را کار کنید. ما در این دوره html را از سطح صفر و مقدماتی تا سطح پیشرفته آموزش دادیم و در انتهای این دوره نیز با پیاده سازی سه پروژه در سطح ها و پیچیدگی های مختلف میزان تسلط شما را در این زمینه و این زبان بالا بریدم و در آخر تمامی دوره های وب سایت آرتور پروژه محور است و بعد از گذارندن هر دوره واقعا احتیاجی به هیچ دوره دیگری ندارد.

برای شرکت در این دوره کافیست وارد لینک زیر شوید

دوره جامع و پروژه محور HTML

بعد از دوره جامع html نوبت به این میرسد که به تگ ها و لایه بندی هایی که با html پیاده سازی کردیم یک طاهر زیبا دهیم و روی ui پروژه ها و قالب های خودمان کار کنیم. زیبایی قالب بر عهده CSS است که ما در این دوره به صورت کامل CSS را از مقدماتی تا سطح پیشرفته به صورت کامل آموزش دادیم. و درفصل پایانی این دوره ما 6 پروژه را با هم پیاده سازی میکنیم و در اینجاست که شما قدرت ترکیبی html و css را به چشم میبینید که با html و css واقعا چه طرح ها و چه قالب های زیبایی را میتوانیم پیاده سازی کنیم و بعد از گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود هر طرحی رو بدون مشکل پیاده سازی کنید.

برای شرکت در این دوره کافیست وارد لینک زیر شوید

دوره رایگان و پروژه محور CSS 

پس از پشت سر گذاشتن دوره های HTML و CSS  حال میخواهیم مهارت خودمان را در کد نویسی بالاتر ببریم. در این دوره به آموزش emmet میپردازیم. این دوره یک دوره کوتاه ولی در عین حال بسیار مهم و از ارزش بسیار بالایی برای یک برنامه نویس برخوردار است. چون یک سری قواعد و قوانینی در کد نویسی هست که با رعایت کردن آن میتوانید سرعت کد نویسی خود را تا چندین برابر بالا ببرید و مهارت کد نویسی خودتون را واقعا به رخ مابقی بکشید. در این دوره به بررسی این ترفند ها و قواعد میپردازیم پس این دوره را از دست ندید.

برای شرکت در این دوره تنها کافیست وارد لینک زیر شوید

آموزش صفر تا صد Emmet

بعد از پشت سر گذاشتن دوره CSS حال نوبت به آن میرسد که کدهای خود را به صورت حرفه ای تر و منطقی تر پیاده سازی نماییم. در اینجا قصد داریم شما را با یک مفهوم بسیار مهم و کاربردی به نام flex-box آشنا کنیم. این دوره که به صورت رایگان در وب سایت آرتور ایجاده شده است، از سطح کاملا مقدماتی و با این مفاهیم آغاز میکنیم و تا سطح پیشرفته مباحث را جلو برده و در نهایت با پیاده سازی تمرینات و پروژه های حرفه ای که flex-box را بهتر بتوانیم درک کنیم این دوره را به پایان میرساینم.

برای شرکت در این دوره کافیست وارد لینک زیر شوید

دوره صفر تا صد Flex-box

سلام دوستان عزیز بالاخره دوره ای که منتظرش بودید را در وب سایت آرتور قرار دادیم در این دوره قرار است HTML و CSS را به صورت تخصصی و حرفه ای آموزش بدیم. این دوره به هیچ وجه برای تازه کارها نیست و پیشنیازهایی دارد. که میتوانید با مراجعه به صفحه مربوط به این دوره پیشنیازهای آن را مطالعه نمایید. در این دوره به پیاده سازی 70 پروژه گرافیکی و طراحی قالب میپردازیم و آن ها را به صورت گام به گام و موشکافانه پیاده سازی میکنیم .

برای شرکت در این دوره کافیست وارد لینک زیر شوید.

دوره HTML و CSS پیشرفته

درود میفرستم خدمت شما دوستان عزیز در این دوره همانطور که از اسمش مشخص هست قرار از صفر تا صد Sass را به شما عزیزان به صورت کامل و پروژه محور آموزش دهیم و همانطور که ادعا کردیم قرار است این دوره بهترین دوره در وب فارسی شود. در واقعا آرتور به کیفیت آموزش ها بشدت توجه ویژه دارد و بر روی آموزش های وب سایت بسیار وقت گذاشته و محتوی با کیفیت بالا تولید میکند این دوره نیز همانند دوره های قبلی وب سایت از کیفیت بالایی هم از نظر مطالب و هم از نظر پیاده سازی پروژه محور است در این دوره سعی میشود قالب هایی را با استفاده از مفاهیمی که در این دوره یادگرفتیم به صورت کامل استفاده نماییم و همینطور بعد از پیایان این دوره شما تبدیل به یک متخصص در استفاده از این ابزار میشوید.

برای شرکت در این دوره کافیست وارد لینک زیر شوید.

دوره جامع و پروژه محور Sass

سلام دوستان عزیز در این دوره همانطور که از اسمش مشخص هست قراره از صفر تا صد  جاوا اسکریپت را به صورت کامل و پروژه محور یاد بگیریم و همانطور که ادعا کردیم قرار است این دوره بهترین دوره در وب فارسی شود. در واقعا آرتور به کیفیت آموزش ها بشدت توجه ویژه دارد و بر روی آموزش های وب سایت بسیار وقت گذاشته و محتوی با کیفیت بالا تولید میکند این دوره نیز همانند دوره های قبلی وب سایت از کیفیت بالایی هم از نظر مطالب و هم از نظر پیاده سازی پروژه محور است در این دوره سعی میشود پروژه های بسیار زیادی را با استفاده از مفاهیمی که در این دوره یادگرفتیم به صورت کامل استفاده نماییم و همینطور بعد از پایان این دوره شما تبدیل به یک متخصص دراین حوزه خواهید شد.

برای شرکت در این دوره کافیست وارد لینک زیر شوید.

دوره آموزش جاوا اسکریپت مقدماتی تا پیشرفته بخش اول

برای گذراندن دوره آموزش کار با svg لازم است زبان HTML را بلد باشید و با زبان Css نیز آشنایی داشته باشید در صورتی که با این دو زبان آشنا نیستید پیشنهاد می شود دوره آموزش جامع و رایگان HTML و دوره آموزش جامع css را بگذرانید. در این دوره با تگ های مهم Svg به طور کامل آشنا خواهید شد و طریقه استفاده از آنها را یاد خواهید گرفت. این دوره به شما کمک می کند که بتوانید اشکال و تصاویر مورد نیاز خود را به وسیله Svg رسم کنید.

در ضمن برای این که بتوانید قسمت Canvas را به خوبی متوجه شوید باید مقدار کمی جاوا اسکریپت بدانید که این را هم میتوانید به صورت رایگان به قسمت های ابتدایی از دوره آموزش جامع جاوا اسکریپت آموزش ببینید.

برای شرکت در این دوره کافیست وارد لینک زیر شوید.

دوره آموزش SVG و Canvas

CSS Gridیکی از موضوعاتی است که اخیرا بیشتر و بیشتر در بحث توسعه وب به آن اشاره می کنند.CSS یا Cascading Style Sheets به ما کمک می‌کند ظاهر مورد علاقه خود را برای سایت طراحی کنیم.در اصل CSS دارای دو ابزاری کاربردی به نام های flexbox و CSS grid میباشد که به توسعه دهنده وب سایت کمک میکند تا با استفاده از CSS صفحات وب را به آسانی و با سرعت بالا طراحی کنیم.

برای شرکت در این دوره کافیست وارد لینک زیر شوید.

دوره آموزش CSS Grid

درباره ما


آرتور در زمستان 1400 با هدف آموزش مهارت برنامه نویسی از سطح مقدماتی تا مرحله کسب درآمد، متناسب با نیاز بازار کار تشکیل گردیده است. وب سایت آرتور یک چارت آموزشی مخصوص به دوره های خود دارد که میتواند نقطه شروع شما را تعیین کند. با دوره های رایگان آرتور کار را شروع کنید و در صورت علاقه راه را ادامه دهید.

ارتباط با پشتیبانی


شما میتوانید با استفاده از یکی از راه‌های زیر با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید

ایمیل: info@rtor.ir

تلگرام :rtor_dev@