وب سایت آموزشی آرتور

شرکت در این دوره
لینک با موفقیت کپی شد !
صفحه اصلی آرشیو دوره ها آموزش تخصصی HTML و CSS در قالب پروژه

آموزش HTML و CSS پیشرفته


 

آخرین بروزرسانی دوره 27/ آذر /1401

 

پروژه های مهم این دوره 

طراحی قالب وب سایت اسنپ ( فصل دوم پروژه 10 )

طراحی قالب وب سایت دیوار  ( فصل سوم پروژه 10 )

طراحی قالب وب سایت اسنپ فود ( فصل چهارم پروژه 10 )

طراحی قالب وب سایت آپارات ( فصل پنجم پروژه 10 )

طراحی قالب وب سایت دیجی کالا ( فصل ششم پروژه 10 )

طراحی قالب پنل مدیریت پیشرفته ( فصل هفتم پروژه 10 )

 

تعداد پروژه های دوره : این دوره شامل 7 فصل و هر فصل شامل 10 پروژه میباشد.

 

مقدمه

همواره تجربه نشان داده افرادی که قصد شروع برنامه نویسی را دارند، در ابتدای کار بعد از فراگیری زبان برنامه نویسی مورد نظر خود، در پیاده سازی پروژه های مورد نیاز بازار کار دچار مشکلات فراوانی میشوند و قادر نخواهند بود قالب و طرح مربوطه را پیاده سازی کنند، و ممکن است این موضوع باعث دلسرد شدن این افراد در ابتدای کار شوند، و حتی ممکن است به این فکر کنند که شاید زبان مورد نظر را به درستی یاد نگرفته اند، البته این دید میتواند درست باشد اما در بیشتر مواقع تجربه نشان داده که افرادی که زبان مورد نظر را به عنوان مثال HTML و CSS را به صورت کامل فراگرفته اند، اما در پیاده سازی قالب وب سایت و یا پیاده سازی پروژه های گرافیکی و سطح بالا با مشکلات بسیار زیادی مواجه میشوند. در این دوره ما این مشکل را برای همیشه برطرف خواهیم کرد. این دوره اختصاصا به پیاده سازی قالب های سطح بالا و حرفه ای و همینطور کاربردی تنها با زبان های HTML و CSS تولید شده است.

 
هدف این دوره

این دوره مناسب افرادی است که زبان HTML و CSS را فراگرفته اند و قصد دارند نحوه بکارگیری این دو زبان و نحوه ترکیب این دو را در قالب های تخصصی و رابط کاربری سطح بالا یاد بگیرند این دوره اختصاصا به پیاده سازی قالب های حرفه ای و گرافیکی با استفاده از HTML و CSS می‌پردازد. پس اگر این دو زبان را به صورت کامل بلد هستید و قصد دارید مهارت خود را در پیاده سازی قالب های تخصصی بالا ببرید این دوره مناسب شما است.

تا حد امکان سعی میشه در این دوره از مثال های کاربردی و مطالبی که در بازار کار زیاد استفاده میشود استفاده شود تا مطالب به صورت کامل برای شما عزیزان کاربردی و قابل فهم باشه و همینطور زمانی که وارد بازار کار شدید پیاده سازی انواع طرح ها برای شما بسیار ساده و به راحتی یک آب خوردن باشد.

 

اهداف آموزش CSS پیشرفته (پروژه محور) چیست؟

بسیاری از افراد با این تصور که CSS یک زبان ساده است، خیلی سطحی از کنار آن می گذرند. و زیاد به یادگیری عمیق و درست این زبان اهمیتی نمیدن. در حالیکه CSS یک زبان پیشرفته است و با آن میتوان طراحی های بسیار خلاقانه و سطح بالای زیادی را انجام داد. با یادگیری پیشرفته و تخصصی CSS میتوان کارهای بسیار عجیب و در عین حال سطح بالایی را پیاده سازی کرد و UI یا رابط کاربری وبسایت را بسیار پیشرفت داد. 

هشدار بسیار مهم : برخی افراد بعد از دیدن یک دوره آموزشی از CSS هنگام پیاده سازی یک پروژه واقعی با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند. من به شخصه با تعداد بالایی از دانشجویانی برخورد کردم که بعد از گذراندن دوره آموزشی بدون این که تمرینی کرده باشند به پیاده سازی طرح های پیشرفته اقدام میکنند که این کار به شدت مضر هست و میتواند شما را نسبت به برنامه نویسی دل سرد و مأیوس کند.

راه حل ما : ما این مشکل را برای همیشه حل کردیم. در این دوره که شامل 7 فصل میباشد و در هر فصل 10 پروژه سطح بالا و کاربردی میباشد که 9 پروژه گرافیکی و یک پروژه طراحی کامل قالب وب سایت پرداختیم که عملیات رسپانسیو کردن را نیز در این دوره به صورت کامل بر روی پروژه ها اعمال میکنیم تا پس از این دوره آموزشی هنگام پیاده سازی یک وب سایت پیشرفته اصلا مشکلی روبروی شما نباشد و با تکیه بر پروژه هایی که در این دوره انجام دادیم و مطالب آموزشی که در این دوره یاد گرفتید بتوانید هر طرح و یا هر پروژه بزرگ و سازمانی را انجام دهید.

 

 

آیا این دوره پروژه محور است ؟

در واقع باید بگوییم شما از جلسه اول تا جلسه آخر این دوره  تعداد 70 پروژه را پیاده سازی میکنید، که این پروژه ها کاملا تخصصی و کاربردی میباشند، و در ابتدای هر پروژه توضیحات و موارد جدیدی که در آن جلسه و آن پروژه قرار است یاد بگیرید را به صورت کامل بررسی نموده و بعد وارد محیط برنامه نویسی شده و پروژه خود را به صورت مرحله به مرحله پییاده سازی خواهیم کرد.

 

آیا در این دوره از کدهای آماده استفاده شده؟

خیر. به هیچ وجه نه در این دوره و نه در باقی دوره های وب سایت آرتور ما از هیچ‌گونه کد آماده استفاده نخواهیم کرد.

دلیل : از آنجا که شما قرار است تبدیل به یک برنامه نویس حرفه ای شوید پس نباید از هیچ گونه کد آماده برای یادگیری برنامه نویسی استفاده کنید. پس شما باید چهار چوب کار خود را در همین ابتدا محکم بنا کنید تا در مراحل بعدی یادگیری برنامه نویسی دچار مشکل نشوید.

 

نکته مهم : این دوره درواقع سطح بسیار پیشرفته تر و حرفه ای تری نسبت به دوره های HTML و CSS میباشد و در پایان این دوره شما قادر خواهید بود به راحتی و با شجاعت و اعتماد به نفس کامل پروژه طراحی سایت دریافت کنید و به درآمد برسید و یا برای استخدام در شرکت ها میتوانید و به تمامی سوالات فنی برای مصاحبه پاسخ دهید.

دوره فوق دوره ای کاملا جدید با تدریس جدید و متفاوت و همین طور متدهای آموزشی جدید در جهت یادگیری‌ و‌ استفاده هرچه بهتر‌ از مطالب، آموزش داده شده در دوره HTML و CSS میباشد . این دوره به طور کلی پروژه محور بوده و‌ و از جلسه اول پروژه ها شروع میشود و تعداد 70 پروژه را در این دوره آموزش خواهیم داد و هدف اصلی این دوره و در کل هدف اصلی آرتور آماده کردن شما عزیزان برای انجام پروژه های واقعی و کسب درآمد و همین طور ورود به بازار کار بسیار پر درآمد برنامه نویسی میباشد. پیشنیازهایی که از این دوره شما باید بلد باشید به شرح زیر است.

 
پیش نیازهای این دوره

دوره جامع و رایگان HTML

دوره جامع و پروژه محور CSS

دوره آموزش صفر تا صد flex-box

 

دوره رایگان HTML و CSS

همانطور که گفته شد پیشنیازهای این دوره این است که شما به خوبی بر HTML و CSS مسلط باشید و تمامی نکات آموزشی مربوط به این دو زبان را بدانید. شما میتوانید با مراجعه به دوره های رایگان آموزش HTML  و CSS تمامی مباحث و سرفصل های مربوط به این دو زبان را به صورت کامل یاد بگیرید. و سپس با شرکت در این دوره سطح مهارت خود را در این دو زبان به بالاترین سطح برسانید.

 

نکته بسیار مهم : وب سایت آرتور گارانتی میکند که بعد از گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود هر نوع قالب و طرح گرافیکی، با هر درجه سختی و پیچیدگی را به صورت کامل و ساده پیاده سازی نمایید. این یک ادعای بزرگ است اما وب سایت آرتور این ادعا را به واقعیت تبدیل میکند.

 

چگونه کیفیت آموزش تضمین می شود؟

قبل از شرکت در دوره آموزشی ما برای شما قسمت هایی از این دوره را به صورت رایگان قرار میدهیم تا با دانلود کردن و دیدن کیفیت آموزش بتوانید بهتر نسبت به شرکت در این دوره تصیم بگیرید.

 

 

درآمد یک برنامه نویس فرانت اند

ابتدا باید بدانید که برنامه نویس فرانت اند به چه کسی گفته میشود. در واقع برنامه نویسیان وب به دو دسته تقسیم میشوند، افرادی که تخصص آن ها در طراحی رابط کاربری و طراحی ظاهر یک وب سایت است که به این دسته از افراد فرانت اند کار یا UI کار یک وب سایت میگویند. که هم اکنون یعنی در تاریخ 22/فروردین/1401 حقوقی که میتواند دریافت کنند ماهیانه بین 14 الی 16 میلیون تومان در ماه است، که این رقم متناسب با مهارت و تخصص افراد تغییر میکند و هر چه تخصص بالاتر باشد درآمد نیز بالاتر خواهد بود.

اما شما می توانید علاوه بر استخدام ثابت و تمام وقت و شرکتی، به صورت فریلنسری نیز کسب درآمد کنید. که در کل دنیا روز به روز در حال پیشرفت است و احساس نیاز به حوزه برنامه نویسی (مخصوصا برنامه نویسی وب) بیشتر و بیشتر می شود.

پس وقت رو تلف نکنید و همین الان دوره های آموزشی پیشنیاز این دوره را شروع کنید.

 

سرفصل های دوره

اطلاعیه : برای مشاهده آخرین بروزرسانی های این دوره حتما صفحه اینستاگرام و همینطور برای دریافت آموزش های بیشتر کانال یوتیوپ آرتور را دنبال کنید.

 

حرف آخر

همانطور که گفته شد این یک دوره تخصصی ترین دوره است برای افرادی که قصد دارند در زبان های HTML و CSS به نهایت حرفه ای بودن و مهارت برسند و بتوانند هر نوع پروژه و قالب وب سایت با هر درجه سختی را با این دو زبان به سادگی پیاده سازی کنند. و میتوانیم این ادعا را داشته باشیم که این دوره یکی از تخصصی‌ترین دوره ها در وب فارسی است، دلیل ما برای این ادعا این است که از جلسه اول این دوره تا جلسه آخر به صورت پروژه محور پیش خواهیم رفت، و پروژه های بسیار زیادی را از قسمت های مختلف یک وب سایت پیاده سازی خواهیم کرد.


ابزار های استفاده شده در این دوره 

ویرایشگر phpstorm2021

 


7375 بازدید
جلسات دوره

davood2000
davood2000

6 ماه پیش

سلام وقتتون بخیر ایا صفحات درونی این پروژه ها را هم اموزش دادید یا فقط ایندکس هرکدوم از این سایت ها مورد بررسی و طراحی قرار میگیرد؟
به عنوان مثال عرض میکنم ایا سایت دیوار فقط صفحه اول آموزش داده شده یا صفحات ثبت آگهی هم هست؟
سوال دوم بنده هم اینه اگر در طراحی این پروژه ها به جی کوئری یا جاوا اسکریپت نیاز شده باشه مانند فرم های پاپاپ این موارد هم گفته شده یا فقط طراحی قالب خام هست؟
ممنون از پاسخ دهی شما

davood2000
رضا کوهساری

6 ماه پیش

سلام وقت بخیر
هدف از طراحی این قالب ها در این دوره آموزش تصویر سازی و ایده گرفتن از وب سایت ها با نگاه به آن ها هست به این صورت که وقتی طرحی را ببینید لایه ها و شبکه بندی های آن قالب را بتونید در بیارید.
پس در این دوره فقط صفحات ایندکس طراحی شده به این دلیل که اصلا به صرفه نیست با وجود tailwind CSS و Bootstrap و موارد دیگر برنامه نویس بیاد و از CSS خام برای طراحی استفاده کند چون هم زمان بر هست هم کد نویسی بیشتری دارد. پس این دوره فقط قالب ها صفحات ایندکس میباشند. و در دوره های بعدی با فریمورک های دیگر به صورت کامل این وب سایت ها و حتی وب سایت های پیچیده تری برای پیاده سازی انتخاب میشه.
و درباره جی کوئری و... این که این دوره فقط از HTML و CSS استفاده شده حتی اسلایدری که در قالب دیجی کالا کار میکند هم با این دو ساخته شده و طراحی خام هست نه داینامیک و در دوره های بعد که JS تدریس شده باشد قالب ها را منعطف تر میسازیم.

Marouf code
Marouf cod..

6 ماه پیش

سلام استاد وقت بخیر میخواستم دوره رو تهیه کنم ، لطف می کنید یه کد تخفیف برام در نظر بگیرید تا ارزون تر بتونم دوره رو تهیه کنم

Marouf code
رضا کوهساری

6 ماه پیش

سلام قیمت این دوره 500 هزار تومن هست و الان این دوره در تخفیف 50% قرار دارد پس همین الان میتونید دوره رو تهیه کنید.

رضا
رضا

7 ماه پیش

سلام استاد، خسته نباشین میخواستم بگم اگه میشه یه پروژه‌ی دیگه هم به دوره اضافه کنید یه نظرسنجی قرار بدید و پروژه زرین پال رو در نظر سنجی قرار بدین اگه میشه به نظرم نیازه

رضا
رضا کوهساری

7 ماه پیش

سلام در این دوره ما سعی کردیم با قالب های طراحی شده از نکات آموزش داده شده استفاده کنیم و توانایی درک و پیاده سازی قالب ها را در شما رشد بدیم.
اما در دوره های بعد ( bootstrap و tailwind ) حتما آموزش این قالب ها رو به صورت کامل و حرفه ای تر و همینطور ریسپانسیو پیاده سازی میکنیم.

Mz
Mz

12 ماه پیش

سلام، خسته نباشید
استاد ساخت پنل مدیریت هنوز اپلود نشده؟

Mz
رضا کوهساری

12 ماه پیش

سلام توی همین هفته به دوره اضافه خواهد شد.

zaniar
zaniar

1 سال پیش

سلام خدمت استاد گرامی خسته نباشید.
من دوره را خریداری کردم وبعد از پرداخت به صفحه لاگین سایت منتقل شدم و دیگر نتوانستم به دوره دسترسی داشته باشم .
لطفا پیگیری کنید.با تشکر

zaniar
رضا کوهساری

1 سال پیش

سلام دوست عزیز لطفاً به پشتیبانی تلگرام پیام دهید تا قفل دوره برای شما باز شود
پشتیبانی تلگرام rtor_dev

ali70heidari
ali70heida..

1 سال پیش

سلام استاد
ممنون بابت حسن توجه تان
من تونستم فایل کامل طراحی دیجی کالا را در فایل های دانلودی داشته باشم، امکانش هست برام بفرستید به ایمیل ... ممنون

ali70heidari
رضا کوهساری

1 سال پیش

سلام لطفاً به پشتیبانی در تلگرام پیام بدید تا براتون ارسال بشه
پشتیبانی rtor_dev@

Hadi
Hadi

1 سال پیش

سلام
استاد عزیز
من قبلا ازتون تو اینستاگرام سوال کردم، گفتید پایان این هفته تخفیف داریم
میخواستم بدونم برقرار هست؟

Hadi
Hadi

1 سال پیش

ممنونم

Hadi
رضا کوهساری

1 سال پیش

سلام تخفیف روی دوره اعمال شد

Saman-Eyvazi
Saman-Eyva..

1 سال پیش

واقعا باید تشکر کرد از این استاد عزیز که به صورت پرژه محور اموزش کامل و فن بیان مناسب اموزش میدن خیلی تشکر بابات قیمت مناسب دوره ☺️


این دوره رو حتما توصیه میکنم من خیلی دوره ها رو بررسی میکنم با اختلاف می تونم بگم بهترین دوره HTML CSS پیشرفته هستش

Saman-Eyvazi
رضا کوهساری

1 سال پیش

ممنونم از لطف شما دوست عزیز
بسیار باعث خوشحالی و دلگرمی هست.

محمدیوسف
محمدیوسف

1 سال پیش

سلام وقتتون بخیر ،تخفیف برای دوره نمیزارید؟

محمدیوسف
رضا کوهساری

1 سال پیش

سلام دوست عزیز در هفته آینده تخفیفی بر روی دوره قرار میگیرد و از طریق استوری های پیج اینستاگرام اطلاع رسانی میشود.

Alireza-dev
Alireza-de..

1 سال پیش

سلام و درود بر استاد گرامی
خیلی آموزش ها عالی و قابل درک و فهم و منتظرم برای دوره های بعدی تون در خصوص طراحی و پیاده سازی سایت فروشگاهی و...
اتمام این دوره تا اواخر تابستان هست یا بیشتر
سپاس از لطف تون

Alireza-dev
رضا کوهساری

1 سال پیش

سلام دوست عزیز بسیار بسیار از این بابت خوشحالم که آموزش ها مورد پسند شما واقع شده است.
بله این دوره تا اواخر تابستان به پایان میرسد و دوره بعدی هم دوره آموزش جاوااسکریپت پیشرفته می‌باشد.

محمد حسین
محمد حسین

1 سال پیش

سلام عرض ادب خدمت شما
من یک مشکلی در آموزش دارم اونم اینه که نمیتونم گفته های استاد رو درک کنم

محمد حسین
Iam Ebrahimi

1 سال پیش

آقای محمد حسین اول اموزش html css رو چندین بار نگاه کنید و کدها رو بشناسید و تمرینات مقدماتی حل کنید .بعد کم کم پروژه های کوچکتر رو اموزش ببینید .ما تا کدها رو به خوبی نشناسیم و ندونیم هر کدی چه کاری انجام میده داخل پروژه ها گیر میکنیم و دلسرد میشیم

محمد حسین
رضا کوهساری

1 سال پیش

سلام دوست عزیز، همونطور که در توضیحات مربوط به این دوره در ابتدای دوره و در ویدئو معرفی دوره گفته شد این دوره مخصوص افرادی است که HTML و CSS را به صورت کامل کار کرده باشند و کاملا بر این دو مسلط باشند چون این دوره یک دوره بسیار پیشرفته و تخصصی است و دلیل این که میفرمایید مطالب رو درک نمیکنید دقیقا همین است.
چون در آموزش مباحث جدید به قدری به صورت موشکافانه و با ترسیم آموزش داده میشه که جای هیچ گونه خللی را ایجاد نمیکند.
برای همین است که ادعا میکنیم بعد از پایان این دوره شما یک متخصص قدرتمند در این حوزه خواهید شد.

the_mahdiahmadi
the_mahdia..

1 سال پیش

سلام خسته نباشید می‌خوام این دوره بخرم سوال من اینه که هر قسمت چند روز در میان درج میشه

the_mahdiahmadi
رضا کوهساری

1 سال پیش

سلام دوست عزیز این دوره هر روز یا یک روز در میان آپدیت میشود.

محمد حسین
محمد حسین

2 سال پیش

سلام عرض ادب خدمت شما
بعد از اتمام دوره میتوانیم با دانشی که از شما یاد گرفته این هر پروژه ای که بخواهیم را درست کنیم

محمد حسین
رضا کوهساری

2 سال پیش

سلام دوست عزیز
بله این دوره کامل ترین دوره در سطح وب فارسی هست و از هر نوع پروژه ای با سطح های مختلف و پیشرفته داخل این دوره وجود دارد و قالب های بسیار سطح بالا و حرفه ای رو توی این دوره پیاده سازی میکنیم که بعد از گذروندن این دوره به هیچ دوره و منبع دیگری احتیاج نداشته باشید. و به راحتی بتونید هر طرحی رو پیاده سازی کنید.

Iam Ebrahimi
Iam Ebrahi..

2 سال پیش

سلام و احترام .دوره تون رو خریدم و تا الان چهارتا پروژه رو کار کردم.خیلی عالی بود.مدرس بسیار روی مطالب مسلط هستند و گفتار واضح و خوبی دارند.و اموزشی که داخل پروژه ها میدن خیلی خوبه.
فقط یه لطفی هم بکنید وقتی کدنویسی میکنید بیشتر زوم کنید دیدن کدها راحت تر بشه. و اینکه پروژه های روز و پر استفاده رو هم بیشتر اموزش بدیدممنونم

Iam Ebrahimi
رضا کوهساری

2 سال پیش

سلام دوست عزیز ممنون از لطف شما خوشحالم که این دوره براتون مفید واقع شده.
چشم حتما در ادامه کدها را با سایز بزرگ تر پیاده سازی میکنیم.و همین طور از فصل سوم به بعد بیشتر بر روی پروژه های پیشرفته تر و طرح های کاربردی تر کار خواهیم کرد.

محمد حسین
محمد حسین

2 سال پیش

سلام عرض ادب خدمت شما
در این دوره پروژه های آینده یا دیوار هم آموزش داده میشود؟

محمد حسین
رضا کوهساری

2 سال پیش

سلام دوست عزیز بله در این دوره پروژه هایی مثل دیوار، اسنپ، اسنپ فود، دیجی کالا، آپارات و یک وب سایت فروش فایل هم آموزش داده خواهد شد

Boorymehr
Boorymehr

2 سال پیش

Slm کی تموم میشه ?

Boorymehr
رضا کوهساری

2 سال پیش

سلام دوست عزیز این دوره تا پایان مرداد ماه به پایان میرسد.

yasershariati98
yasershari..

2 سال پیش

سلام استاد
میشه بگید ضبط دوره کی به اتمام می رسه؟
و درمورد پروژه هایی که تو یوتیوب قرار می دید:
اول اینکه جزء این دوره هستن یا نه؟؟
دوم اینکه ضبط اونها کی تموم میشه؟؟
ممنون

yasershariati98
رضا کوهساری

2 سال پیش

سلام ضبط دوره نهایتا تا دو ماه دیگه به اتمام میرسه و در مورد پروژه های یوتیوب این که اون پروژه ها فقط برای تمرین بیشتر شماست و پایانی نداره و هر هفته من سعی میکنم چند پروژه رو هم داخل کانال یوتیوب آرتور منتشر کنم.
پس با گذروندن این دوره شما به صورت کامل و پیشرفته مباحث تخصصی رو یاد میگیرید و برای تمرین بیشتر میتونید پروژه های کانال یوتیوب رو هم مشاهده و تمرین کنید.

رضا کوهساری

مدرس دوره:

رضا کوهساری

وضعیت دوره :

اتمام دوره

زمان دوره :

55:45:51

تعداد قسمت ها:

111

پیش نیاز:

HTML و CSS

سطح دوره :

قیمت دوره:

844
هزارتومان
دوره های پیشنهادی

پروژه فشرده سازی تصویر با جاوا اسکریپت
پروژه فشرده سازی تصویر با...

بر کسی پوشیده نیست که ابزار نویسی یکی از شیرین ترین قسمت در برنام...

آموزش CSS
دوره جامع CSS

یک صفحه وب از دو بخش Client Side و Server Side تشکیل شده است. بخش...

دوره آموزشی CSS Grid
دوره آموزش CSS Grid

CSS Grid یکی از موضوعاتی است که اخیرا بیشتر و بیشتر در بحث توسعه...

آموزش جامع javascript
دوره جاوا اسکریپت مقدماتی...

دوره آموزش جاوا اسکریپت مقدماتی تا پیشرفته مناسب افرادیست که تا ح...

درباره ما


آرتور در زمستان 1400 با هدف آموزش مهارت برنامه نویسی از سطح مقدماتی تا مرحله کسب درآمد، متناسب با نیاز بازار کار تشکیل گردیده است. وب سایت آرتور یک چارت آموزشی مخصوص به دوره های خود دارد که میتواند نقطه شروع شما را تعیین کند. با دوره های رایگان آرتور کار را شروع کنید و در صورت علاقه راه را ادامه دهید.

ارتباط با پشتیبانی


شما میتوانید با استفاده از یکی از راه‌های زیر با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید

ایمیل: info@rtor.ir

تلگرام :rtor_dev@