وب سایت آموزشی آرتور

صفحه اصلی درباره ما

تاریخچه آرتور

آرتور در زمستان 1400 با هدف آموزش مهارت برنامه نویسی از سطح مقدماتی تا مرحله کسب درآمد، متناسب با نیاز بازار کار تشکیل گردید. اگر شما قصد این را دارید که به صورت انفرادی مهارت های خود را در جهت کسب درآمد بالا ببرید : وب سایت آرتور یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود . کافیست که با مراجعه به چارت آموزشی آرتور آموزش ها را پیش ببرید و به هدف خود برسید. هدف وب سایت آرتور توسعه مهارت برنامه نویسی است. از این رو شما میتوانید با دوره های رایگان آرتور کار را شروع کنید و در صورت علاقه و مشاهده کیفیت آموزش ها میتوانید باقی آموزش ها را تهیه کنید و مهارت برنامه نویسی خود را بالا ببرید.

حوزه فعالیت آرتور

وب سایت آرتور طبق برنامه، آموزش ها و دوره های خود را پیش میبرد. در وب سایت آرتور هدف این است که همه آموزش ها همواره مثل حلقه های یک زنجیر به هم مرتبط باشند. و محتوی آموزش ها از هم دور نباشند برای همین آموزش های وب سایت آرتور از فرانت اند و طراحی وب سایت از صفر آموزش های خود را شروع میکند و تا سطح بالایی از برنامه نویسی همراه شما خواهد بود و این آموزش ها سیر تکاملی دارند و دوره ها از آموزش طراحی وب سایت آغاز میشود و تا سطح هوش مصنوعی که جزء جدید ترین مباحث در علمم کامپیوتر به حساب می آیند آموزش های خود را پیش میبرد.

دروه های آموزشی

آموزش آنلاین یکی از مهم ترین بخش ها در آرتور است که هدف اصلی تشکیل آرتور هم در همین راستای تولید محتوی آموزشی و بروز، برای بالا بردن سطح مهارت برنامه نویسیان ایرانی است. که در این بخش ما سعی داریم، کار با جدیدترین زبان‌ها، فریمورک‌ها و ابزارهای برنامه نویسی را به فارسی زبانان آموزش دهیم. ما در آرتور تمام سعی خود را می‌ کنیم تا بتوانیم دوره های به‌روز و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم و شما را تا مرحله کسب درآمد همراهی میکنیم و کنار شما خواهیم ماند.

مقالات وب سایت

بخش مهمی از مسیر یادگیری مهارت برنامه نویسی، مقالات میباشد. ما در تلاشیم مقالات به‌روز و در سطح جهانی به زبان فارسی در اختیار شما کاربران وب سایت آرتور قرار بدیم. مقالات در آرتور به سه دسته تقسیم میشوند، دسته اول مقلات صوتی هستند که برای افرادی هست که به دلایل مختلف قادر به مطالعه مقاله نباشند میتوانند این مقاله را به صورت پادکست و به صورت صوتی مطالعه کنند و دسته بعدی مقالات آموزشی هستند که در این مقالات به توسعه و پیاده سازی نکات آموزشی مرتبط با دوره ها میپردازیم و به قولی این مقالات نکات تکمیل برای دوره های وب سایت آرتور میباشند. دسته سوم هم به صورت مقالات عادی هستند که در جهت پیشرفت علم و اطلاعات کاربران در حوزه های برنامه نویسی و همین طور حوزه های مربوط به کامپیوتر و تکنولوژی میباشد.


تیم آرتور

رضا کوهساری
رضا کوهساری

مدیر آرتور

درباره ما


آرتور در زمستان 1400 با هدف آموزش مهارت برنامه نویسی از سطح مقدماتی تا مرحله کسب درآمد، متناسب با نیاز بازار کار تشکیل گردیده است. وب سایت آرتور یک چارت آموزشی مخصوص به دوره های خود دارد که میتواند نقطه شروع شما را تعیین کند. با دوره های رایگان آرتور کار را شروع کنید و در صورت علاقه راه را ادامه دهید.

ارتباط با پشتیبانی


شما میتوانید با استفاده از یکی از راه‌های زیر با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید

ایمیل: info@rtor.ir

تلگرام :rtor_dev@